Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Mop Parowy .net | August 30, 2016

Scroll to top

Top

o mopparowy.net - Mop Parowy .net

 

Mopparowy.net

Baza pytań i odpowiedzi. Postaramy się w ramach naszego serwisu udzielić sprawdzonych informacji, odpowiedzi na wszelkie powstające pytania. Część wpisów dotyczy częstych problemów o jakich słyszymy. Niektóre pytania możecie zadawać nam w formie komentarzy – na wszystkie postaramy się dokładnie odpowiedzieć.

Bez kompromisów. 100% prawdy. Pomimo, iż odniesiecie Państwo wrażenie, iż jesteśmy związani ze sklepami oferującymi mopy parowe, będziemy prezentowali oferty handlowe to możecie mieć pewność co do jednego – zawsze pisać będziemy prawdę i w ten sposób będziemy budowali wiarygodność. Tak, mop parowy to dobre urządzenie ale np. do dywanów jest zwyczajnie słabiutki – znacznie gorszy niż jego drodzy bracia ze stajni Karchera.

Opinie o mopie parowym. Nasz serwis z założenia powinien być miejscem do swobodnego wyrażania opinii na temat tego urządzenia – nie ważne czy opinia jest krytyczna czy pochwalna. Często jest tak, że ludzie nie wiedza jak mopem parowym poprawnie się posługiwać, krytykują go wtedy – my wtedy nie będziemy kasowali tych komentarzy – po prostu na nie dokładnie odpowiemy – przykład – czyszczenie fug – działa rewelacyjnie ale tylko i wyłącznie z małej odległości. Mop parowy rewelacyjnie czyści fugi. Dywany słabiutko – i taka jest prawda.